Reperi i njohur: Për Ramushin dhe Berishën edhe jetën e jap

Noizy dhe Stresi janë padyshim dy nga këngëtarët më të komentuar në rrjetet sociale por të njohur edhe si dy “armiq” në skenë.

Por si duket dy këngëtarët e talentuar i kanë lënë pas armiqësitë pasi Stresi në një intervistë deklaroi se Noizy është këngëtar shumë i mirë.

Po Stresi çudit në atë që thotë për Noizyn si këngëtar duke e vlerësuar mjaft atë.

“Për mua ai si këngëtar është shumë i mirë, si artist, si djalë nuk e njoh, nuk kam dëgjuar shumë fjalë të mira për të.

Ne kemi pasur konfilkte kur kemi qenë adoleshentë, këtu e tetë vite të para jo tani.

Është një gjë që nuk mund të kthehet më mbrapsht, se unë një vend që e pështyj nuk kthehem më, secili të shoh punën e vetë”, u shpreh Stresi.

Po ashtu në një intervistë për mediat kosovare Stresi foli dhe për marrëdhëniet me të tjerë këngëtar.

Stresi duke kujtuar ndjekjen nga Policia për shkak të qëllimit me armë për lirimin e Haradinajt tha se: për lidera si Ramushi dhe Sali Berisha edhe jetën e jap. /albeu.com/

Lexo tjetër  Ish presidentja e Kosovës drejt divorcit, mësojini detajet!