Regjionale

Kjo kategori ju shërben që të merrni informacione të shpejta të sakta dhe të dreta nga këto regjione:  Skenderaj, Drenas, Mitrovicë, Vushtrri, Prishtinë dhe më gjerë.

Regjionale

Moti

Kosovo
mist
16 ° C
16 °
16 °
93%
1kmh
40%
Wed
22 °
Thu
24 °
Fri
23 °
Sat
22 °
Sun
22 °