Regjionale

Kjo kategori ju shërben që të merrni informacione të shpejta të sakta dhe të dreta nga këto regjione:  Skenderaj, Drenas, Mitrovicë, Vushtrri, Prishtinë dhe më gjerë.

Regjionale

Moti

Kosovo
clear sky
8 ° C
8 °
8 °
87%
0.5kmh
0%
Tue
23 °
Wed
22 °
Thu
23 °
Fri
25 °
Sat
22 °