Regjionale

Kjo kategori ju shërben që të merrni informacione të shpejta të sakta dhe të dreta nga këto regjione:  Skenderaj, Drenas, Mitrovicë, Vushtrri, Prishtinë dhe më gjerë.

Regjionale

Moti

Kosovo
broken clouds
6 ° C
6 °
6 °
100%
1.5kmh
75%
Tue
5 °
Wed
1 °
Thu
0 °
Fri
2 °
Sat
7 °