Regjionale

Kjo kategori ju shërben që të merrni informacione të shpejta të sakta dhe të dreta nga këto regjione:  Skenderaj, Drenas, Mitrovicë, Vushtrri, Prishtinë dhe më gjerë.

Regjionale

Moti

Kosovo
light intensity shower rain
19 ° C
19 °
19 °
68%
3.6kmh
75%
Fri
20 °
Sat
21 °
Sun
21 °
Mon
18 °
Tue
20 °