Regjionale

Kjo kategori ju shërben që të merrni informacione të shpejta të sakta dhe të dreta nga këto regjione:  Skenderaj, Drenas, Mitrovicë, Vushtrri, Prishtinë dhe më gjerë.

Regjionale

Moti

Kosovo
broken clouds
15 ° C
15 °
15 °
82%
0.6kmh
75%
Fri
18 °
Sat
20 °
Sun
16 °
Mon
18 °
Tue
20 °