Regjionale

Kjo kategori ju shërben që të merrni informacione të shpejta të sakta dhe të dreta nga këto regjione:  Skenderaj, Drenas, Mitrovicë, Vushtrri, Prishtinë dhe më gjerë.

Regjionale

Moti

Kosovo
scattered clouds
12 ° C
12 °
12 °
66%
4.6kmh
40%
Sat
15 °
Sun
19 °
Mon
21 °
Tue
22 °
Wed
21 °
error: Content is protected !!