Regjionale

Kjo kategori ju shërben që të merrni informacione të shpejta të sakta dhe të dreta nga këto regjione:  Skenderaj, Drenas, Mitrovicë, Vushtrri, Prishtinë dhe më gjerë.

Regjionale

Moti

Kosovo
few clouds
17 ° C
17 °
17 °
42%
5.7kmh
20%
Sat
16 °
Sun
20 °
Mon
21 °
Tue
22 °
Wed
21 °
error: Content is protected !!