Regjionale

Kjo kategori ju shërben që të merrni informacione të shpejta të sakta dhe të dreta nga këto regjione:  Skenderaj, Drenas, Mitrovicë, Vushtrri, Prishtinë dhe më gjerë.

Nuk ka artikuj

Regjionale

Moti

Kosovo
clear sky
12 ° C
12 °
12 °
66%
1kmh
0%
Mon
22 °
Tue
23 °
Wed
21 °
Thu
20 °
Fri
14 °
error: Content is protected !!