Regjionale

Kjo kategori ju shërben që të merrni informacione të shpejta të sakta dhe të dreta nga këto regjione:  Skenderaj, Drenas, Mitrovicë, Vushtrri, Prishtinë dhe më gjerë.

Regjionale

Moti

Kosovo
clear sky
17 ° C
17 °
17 °
55%
5.7kmh
0%
Fri
15 °
Sat
15 °
Sun
19 °
Mon
18 °
Tue
17 °
error: Content is protected !!