Regjionale

Kjo kategori ju shërben që të merrni informacione të shpejta të sakta dhe të dreta nga këto regjione:  Skenderaj, Drenas, Mitrovicë, Vushtrri, Prishtinë dhe më gjerë.

Nuk ka artikuj

Regjionale

Moti

Kosovo
clear sky
14 ° C
14 °
14 °
67%
4.1kmh
0%
Fri
15 °
Sat
15 °
Sun
19 °
Mon
21 °
Tue
22 °
error: Content is protected !!