Regjionale

Kjo kategori ju shërben që të merrni informacione të shpejta të sakta dhe të dreta nga këto regjione:  Skenderaj, Drenas, Mitrovicë, Vushtrri, Prishtinë dhe më gjerë.

Regjionale

Moti

Kosovo
thunderstorm with light rain
19 ° C
19 °
19 °
77%
4.6kmh
90%
Tue
16 °
Wed
22 °
Thu
24 °
Fri
25 °
Sat
21 °