Reali një pikë larg titullit në La Liga (VIDEO)

Real Madirid ka shënuar fitore të rëndësishme ndaj Celta Vigo.

Reali rrëmbeu tri pikë të rëndësishme pas fitores me rezultat 4-1.

Dy gola shënoi Ronaldo dhe nga një Benzema dhe Kross.

Kur ka mbetur vetëm edhe një xhiro për t’u zhvilluar, Realit i mjafton vetëm një pikë për t’u shpallur kampion në La Liga.

Ndeshja e fundit zhvillohet në fundjavë ndaj Malagas./Drenicapress.info/

Lexo tjetër  Nga sot çdo serb do ta urrej Romën: Në videon lamtumirëse për Tottin, shfaqet edhe pavarësia e Kosovës (Video)