Ramiz Lladrovci na e prezanton dajën (FOTO)

Ramiz Lladrovci po vazhdon takimet në prag të mbledhjes së nesërme të Asambles Komunale në Drenas.

Ai sapo ka publikuar një foto së bashku me Bedri Nikën me mbishkrimin “Dajë e nip”.

Nika është asambleist nga radhët e LDK-së dhe a do të votoi nipi për dajën, kjo do të mësohet nesër./Drenicapress.info/

Fotografia e Ramiz Lladrovci

Lexo tjetër  Tre pretendentë të PDK-së për kreun e Drenasit