Policia jep detaje për djegien e veturës në Prishtinë [Foto]

Policia e Kosovës ka njoftuar  për djegjen e një veture në rrugën e Vetërrnikut, në Prishtinë.

Zëdhënësi i PK-së për rajonin e Prishtinës, Bajram Krasniqi ka treguar për “Indeksonline” se nuk ka persona të lënduar.

“Po, një veturë është djegur para pak minutash në Prishtinë, ajo ka ardhur për shkak të ndonjë problemi teknik të veturës, nuk ka të lënduar, policia dhe zjarrëfikësit kanë normalizuar gjendjen”, ka thënë Krasniqi.

Vetura e djegur ishte e tipit “Renault Clio”.

Lexo tjetër  Erdogan: Jam rritur në duart e një nëne shqiptare