PDK sot mban një konferencë për media

Partia Demokratike e Kosovës ka bërë të ditur se sot, e diel (17 shtator 2017), në orën 14:00, Dega e PDK-së në Prishtinë do të mbajë konferencë për media.

Në njoftimin për media të  PDK-ës thuhet se konferenca do të mbahet në  lagjen “Pejton” – Prishtinë. /Drenica Press/

Lexo tjetër  Ja çfarë thotë Agim Bahtiri për takimin e Sami Lushtakut, Hashim Thaçit, Kadri Veselit dhe Rrahim Pacollit