Pamje dramatike, gruaja lind fëmijën në korridorin e spitalit (FOTO LAJM)

Imazhet dramatike tregojnë një nënë që lindi fëmijën e saj më të vogël në një korridor në spital pasi mbërriti shumë vonë për ta bërë atë në shtrat.

Jesica Hogan lindi fëmijën e saj në korrik të vitit të kaluar dhe pamjet e publikuara së fundmi po trondisin rrjetet sociale, transmeton Gazeta Blic.

Nëna, e cila lindi në Spitalin Via Christi në Manhatan tha:
“Kam qëndruar zgjuar deri në orën 2 të mëngjesit. Dhe shkova më shumë dhimbje në spital aq sa linda në korridor. Unë u ula dhe mund të ndjeja kokën e tij në dorën time. Pashë burrin tim dhe i thashë, “Travis kap atë!”,

Pa asnjë hezitim ai bëri pikërisht atë, ndërkohë që ndjeva trupin tim duke shtyrë dhe ai doli”, shtoi Jessica.

 

Lexo tjetër  Liga Arabe nuk do të diskutojë krizën e Gjirit në takimin e sotëm