Pamja fantastike e fundvitit në disa qytete të Kosovës

Moti për këtë fundvit padyshim se është krejt ndryshe se si e pritën qytetarët e Kosovës.

Dimri i këtij viti ka nisur dhe po mban më i freskët përderisa pamja e sotme të ngjason me stinën e pranverës.

Përderisa kanë mbetur edhe pak orë deri në përfundim të këtij viti, komuna e Podujevës sot mori një pamje fantastike nga perëndimi i diellit.

Pamja e sotme është për t’u lakmuar e gjithë këtë ka arritur të kapë në fotografi dhe video, fotografi i Indeksonline.

Duhet shtuar se gjithë këtë muaj moti më shumë ka ngjasuar në një mot pranverorë.

Lexo tjetër  Falë tërmetit ne Itali u zbulua një thesar me ar në rrënojat e një shtëpie