“O Sa Mirë” kthen Ramiz Lladrovcin: Shikoni çfarë i bën Sasës dhe Drenicakut (Video)

Kryetari i Drenasit, Ramiz Lladrovci u paralajmërua në episodin 121, megjithatë ai u shfaq me një rol të vogël në episodin e fundit atë të 122-të, shkruan Indeksonline.

Ramizi në këtë episod u pa të luaj përkrah aktorit Jeton Zogiani dhe aktores Adriana Matoshi.

Si gjithmonë kryetari i Drenasit vjen tejet spontan dhe komik.

Lexo tjetër  Skenderaj, shpërndahen rreth 1000 kontejner të mbeturinave