Neymari turpëron kundërshtarin në debutim me PSG-në (Video)

Neymari është duke zhvilluar ndeshjen e parë me PSG-në.

Është vetëm ndeshja e parë zyrtare me PSG-në dhe Neymari tashmë ka nisur t’i tregojë cilësitë e tij, shkruan Gazeta Express.

Në ndeshjen ndaj Guingamp, braziliani ia futi topin nën këmbë lojtarit vendas, duke e turpëruar para mijëra shkuesve.

Rezultati mes Guingamp e Paris Sait Germain vazhdon të jetë 0-0 kur po rrjedh minuta e 40’të.  /Gazeta Express/

Lexo tjetër  Fiton United, shpreson për vendin e katërt (video)