Nesër luan Nikli, ky është kundërshtari (FOTO)

KF Feronikelin e pret një duel i vështirë për xhiron e 26-të të Vala Superligës.

Nikli e pret në “Rexhep Rexhepi” kampionin aktual, Trepcën 89.

Ndeshja fillon nga ora 14:00 dhe luhet në stadiumin e qytetit të Drenasit./Drenicapress.info

Fotografia e KF Feronikeli

Lexo tjetër  Chelsea-Conte, befasojnë drejtuesit