Nesër betohen asamblistët e Drenasit (Dokument)

Seanca konstituive e Kuvendit të Komunës së Drenasit është thirrur për nesër, njofton drenicapress.info

Mbledhja inauguruese e Kuvendit të Drenasit do të nis nesër (më 07.12.2017) në ora 10:00, në sallën e Kuvendi në objektin e komunës së Drenasit, me këtë rend dite:

1.Dhënia e betimit të anëtarëve të Kuvendit dhe Kryetarit të Komunës

2.Zgjedhja e Kryesuesit të Kuvendit të Komunës. /Drenica Press/

No automatic alt text available.

Lexo tjetër  Ramiz Kelmendi përkrah bojkotin e produkteve serbe (Video)