Nëntor, Shqipëria luan këtë super miqësore

Shqipëria pritet të luajë një miqësore me përfaqësuesen e Norvegjinë më 6 ose 14 nëntor.

Kombëtarja shqiptare pritet të luajë një miqësore me përfaqësuesen e Norvegjinë më 6 ose 14 nëntor.

Burime të “Panorama Sport” brenda FSHF-së kanë bërë të ditur se është arritur një akord mes dy federatave dhe mbetet për t’u saktësuar vetëm data dhe vendi i zhvillimit të takimit.

Gjasat janë që ndeshja të luhet më 6 nëntor në “Elbasan Arena”. Ndërkohë, FSHF po negocion edhe me homologë të tjerë, në mënyrë që Kombëtarja të luajë dy ndeshje miqësore në nëntor.

Lexo tjetër  Klubi anglez ofron 20 milion funte për lojtarin e Juventusit (foto)