Në Skënderaj për Skënderbeun (VIDEO)

Sot në Skënderaj pati atmosferë festive.

Me motive folklorike kënduan dhe vallëzuan shumë artistë. Përveç tjerash ata kërkuan edhe bashkimin kombëtar.

Lexo tjetër  Aksident në Prekaz, lëndohen një mashkull dhe një femër