Monaco-Borusia Dortmund, formacionet zyrtare

Monaco pret në stadiumin e saj Borusia Dortmund për ta zhvilluar aktin e dytë të cerekfinales së Ligës së Kampionëve.

Ndeshjen e parë e kanë fituar francezët me rezultat 3-2.

Trajnerët e dy skuadrave kanë paraqitur këto formacion zyrtare:

Monaco: Subasic, Jemerson, Moutinho, Falcao, Silva, Bakayoko, Mendy, Glik, Lemar, Mapped he Toure.

Borussia Dortmund: Burki, Sahin, Reus, Guerreiro, Aubameyang, Kagawa, Papastathopoulos, Pisczek, Ginter, Weigl dhe Durm./Drenicapress.info/

Lexo tjetër  Payet me skuadër të re