Meta edhe sot në Kosovë, takohet me Mustafën

Presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta po qëndron edhe sot në Kosovë. Ai dje takoi krerët e shtetit me të cilët biseduan për zhvillimet në vend.

Sot në kuadër të vizitës së tij, Meta do të takohet me kryetarin e LDK-së, Isa Mustafa, shkruan Indeksonline.

Takimi mbahet në orën 11:30 në selinë qendrore të LDK-së, te Qafa. /Indeksonline/

Lexo tjetër  Grupi i Molliqajt ‘zyrtarizohet’: Këta janë deputetët (Emra dhe foto)