Menaxheri portugez konfiromn transferimin e ri të Barcelonës

Barcelona është në kërkim të një mesfushori të ri.

Mesfushori i Guangzhou Evergrande, Paulinho, do t’i bashkohet Barcelonës dhe këtë e ka konfirmuar menaxheri i klubit kinez, Andre Villas-Boas.

“Fakti që Paulinho është transferuar te një prej klubeve më të mira në botë, do të thotë se këta klube të mëdha i kushtojnë vëmendje Superligës së Kinës”, ka thënë portugezi./Drenicapress/

Lexo tjetër  Juventusi zyrtarizon dy blerjet e reja (foto)