Maturante të bukur ka edhe Drenasi (FOTO)

Është muaji i maturantëve, dhe për cdo ditë po shohim djem e vajza të veshur bukur, për të festuar maturën dhe përmbyllur kështu një cikël shkollor, shkruan Drenicapress.info

Radhen sot për të rrezatuar bukuri e ka një maturante nga Drenasi.

Është Bleona Elshani nga Krajkova e Drenasit, përcjell Drenicapress.info

Nxënësja e gjimnazit “Gjergj Kastrioti Skenderbeu” duket shumë bukur në disa fotografi që ka realizuar në këtë ditë të rëndësishme për të.

Lexo tjetër  Gjuajtje me armë në Smolicë të Gjakovës, policia në kërkim të qitësve