I marrosur pas PD-së, gjyshi nga Paskuqani bën çmendurinë më të madhe të jetës së tij (FOTO)

Shpeshherë njerëzit kanë arritur të bëjnë çmenduri për të shprehur pasionin e tyre për atë që preferojnë dhe simpatizojnë.

Por, një i moshuar ditën e sotme ka habitur gjithë banorët e Kamzës duke rënë në sy për modelin e tij të flokëve.

“Zotëria jeton në Paskuqan dhe është demokrat i “flaktë”, thotë një qytetar për JOQ.

Qytetari ka bërë xhiron e qytetit dhe në redaksinë e JOQ.al kanë arritur mesazhe të shumta që shkruajnë të habitur duke dërguar fotot e mëposhtme.

Lexo tjetër  Foto nga dasma mbretërore e Princit Lekë dhe Elia Zaharias