Mahnitëse, ky është avioni më i bukur në botë (Foto)

Kompani të udhëtimit kanë përzgjedhur avionin më të mirë në botë nga kushtet që ofron ai për pasagjerët e tij.

Një numër faktorësh tashmë janë marrë në konsideratë, duke përfshirë dhomat e gjumit, rehatinë në këtë avion, ushqimin dhe pijet, dhe vlera e parasë, shkruan Business Insider, trasmeton lajmi.net.

Ky avion ka një udhëtim mjaft komod, sidomos në atë të klasit të parë, që ka një luks të jashtëzakoshëm.
Shikoni fotot dhe shijojeni këtë avion të mahnitshëm. /Lajmi.net/

Lexo tjetër  Babai bëhet hit në internet me këtë video të djalit të tij (Video)