Lojtari i kërkuar nga Barça blen shtëpi në Barcelonë!

Sipas te perditshmes katalanase Diario SPORT, Hector Bellerin ka blerë një shtëpi në Barcelonë.

Hector Bellerin duket se i ka dhënë një sinjal të rëndësishëm FC Barcelona, ai ka blerë një shtëpi në bregdetin e Barcelonës dhe familja e tij është zhvendosur në Barcelonë.

Ernesto Valverde e dëshiron 22-vjecarin në Camp Nou për të përmirsuar rolin e mbrojtësit të djathtë në ekip.

Lexo tjetër  Starton Vala Superliga, ja me kë luan Feronikeli