Lista e kandidatëve për asambleistë nga PDK në Vushtrri (Dokument)

KQZ ka publikuar në faqen e saj zyrtare listën e kandidatëve për asamblesitë nga subjektet politike të cilat do të garojnë me këto lista për të synuar vende në asamblenë komunale.

Në këto lista figuron tashmë zyrtarisht edhe lista e Partisë Demokratike me emrat e kandidatëve për asambleistë, listës së cilës do t’i prijnë Bajram Mulaku,Shpëtim Zhegrova dhe Habibe Gërxhaliu.

Në vijim gjeni një pamje të kësaj liste nga KQZ :

Lexo tjetër  Një futbollist ganez në prova te KF Drenica (FOTO)