Lideri i PDK’së drekon me gruan në qytet (Foto)

Lideri i PDK’së, Kadri Veseli, sigurisht se nuk e ka pasur të lehtë të heq dorë nga kandidati për kryeministër, kur këtë nominim ia dorëzoi Ramush Haradinajt të AAK’së. Por, tani duket të jetë më i relaksuar.

Ndonëse, po vazhdon aktivitetet politike dhe fushaten për platformen e nisur që para rrëzimit të Qeverisë, e që ai e sheh si Fillimi i Ri, Veseli duket se ka gjetur kohë të mos e lë anash bashkëshorten e tij, Violeten.

Veseli është parë sot në një nga kafiteritë e Prishtinës duke drekuar me gruan e tij. /gazetametro.net

Lexo tjetër  Qytetarët të pa interesuar t’u falen borxhet, nuk aplikojnë as gjysma