Lazio fiton Superkupën e Italisë, kësi përfundim dramatik s’keni pa (VIDEO)

Juventusi deri në minutën e 85 ishte duke pësuar humbje me rezultat 2-0.

Në skenë doli Paolo Dybala duke shënuar dy gola dhe për të barazuar rezulatin në 2-2 në minutën e 91-të.

Në minutën e fundit shtesë Lazio ka shënuar golin e fitores per 3-2 për të fituar Superkupën e Italisë./Drenicapress/

https://www.dailymotion.com/video/x5wv7xp

https://www.dailymotion.com/video/x5wv945

https://www.dailymotion.com/video/x5wv9mh

Lexo tjetër  Në Drenas hapet parkingu i ri (FOTO)