Latifi jep lajmin e shumëpritur për Bunjakin

Të mërkuren do të mblidhet Bordi Ekzekutiv i FFK-së, dhe një nga temat do të jetë edhe puna e trajnerit Albert Bunjaki.

Gazetari i njohur sportiv, Driton Latifi , në emisionin sportiv në KlanKosova, ka thënë se trajneri i Përfaqësuese së Kosovës, Albert Bunajki, nuk do të shkarkohet.

“Në bazë të bisedave që kam pas me 2-3 anëtar të bordit të FFk-së kam marrë vesh se Bunjaki nuk do të shkarkohet. Ai do t’i përfundoj këto kualifikime dhe do të nis kualifikimet edhe për eliminatoret e Evropianit 2020”, ka thënë Latifi./Drenicapress.info/

Image result for driton latifi

Lexo tjetër  A do të rikthehet Iniesta për El Clasico?