Ky është maturanti më i veçant i vitit 2017 [Foto/Video]

Këto ditë kemi parë bukurosha e bukuroshe të shumëta në mbremjet e maturës nga të gjitha qytetet e Kosovës, shkruan InfoKosova

Maturantet kanë dërguar Foto të ndryshme në portalin InfoKosova për ti publikuar.

Por kjo që na erdhi para pak çasteve na habiti të gjithëve, Enis Zeneli ishte veshur si një sheik dhe vinte ne mbrëmje me truprojet e tijë dhe me përcjellësen./InfoKosova/

Për më shumë shiko videon:

Lexo tjetër  Barcoletë/Shkon një drenicak n’Tiranë edhe hyn n'restoran