Kronika e ndeshjes Gjilani – Feronikeli (VIDEO)

Në një numër të vogël të shikuesve, në stadiumin e qytetit në Gjilan, Gjilani dhe Feronikeli u ndanë baras, 0:0.

Gjilani, me trajnerin e ri Alban Hysenin, nuk arriti të dilte në lojën e vet, ndërsa Nikli me trajnerin Starova, në disa raste u ndal nga portieri vendës.

Lexo tjetër  Formacionet zyrtare, Hull City – United