Kontrollohet shtëpia në Drenas, konfiskohen armë dhe fishekë

Policia e Kosovë ka bërë të ditur se ka arrestuar një të dyshuar në Komoran të Drenasit, pasi gjatë kontrollit në shtëpinë e të dyshuarit janë gjetur dhe konfiskuar dy revole dhe 23 fishekë, transmeton Drenica Press

Rasti është duke u trajtuar si armëmbajtje pa leje, ndërsa me vendim të prokurorit i dyshuari është liruar në procedurë të rregullt. /Drenica Press/

Lexo tjetër  PDK nuk preferon koalicione në balotazh