Koncert i madh në Skenderaj (FOTO)

Me rastin e 19 vjetorit të Çlirimit të Skenderajt, Komuna e Skenderajt do të organizoj një koncert muzikor.

Pjesëmarrës emra të njohur të estradës.

Ky koncert do të mbahet më 18 qershor në sheshin “Adem Jashari” dhe fillon nga ora 17:30./Drenicapress.info

Fotografia e Komuna Skenderaj

Lexo tjetër  Këtë lajm duhet ta lexojnë maturantet nga Skenderaj, Drenasi dhe Mitrovica (FOTO)