Kjo bukuroshe emërohet zëdhënëse e Komunës së Vushtrrisë (FOTO)

Kryetari i Komunës së Vushtrrisë,Xhafer Tahiri, ka emëruar Rrezarta Krasniqin zëdhënëse të Komunës së Vushtrrisë.

Emërimi i saj është bërë sot dhe njoftimi për këtë është kumtuar në faqen zyrtare të Komunës së Vushtrrisë.

Krasniqi ishte një prej asambleisteve me më së shumti vota në zgjedhjet e fundit lokale të 22 Tetorit.

Lexo tjetër  Njihuni me familjen e Bekim Jasharit, Hamëz Jashari i vogël është bërë burrë