KF Feronikeli-KF Trepça’89 mbyllet me këtë rezultat

Sapo ka përfunduar derbi i kësaj jave në mes të KF Feronikelit dhe KF Trepça’89.

Nikli dhe kampioni aktual kanë ndar pikët.

Gjatë 90 minutave lojë, të dyja ekipet patën raste shënimi, por nuk arritën të shënonin gol.

Pas 26-të xhirove të zhvilluara, KF Feronikeli renditet në vend të katërt me 40 pikë, kurse KF Trepça’89 renditet në vend të pestë me 40 pikë./Drenicapress.info

Lexo tjetër  Donjeta Sadiku, kampione e Evropës