KF Feronikeli-KF Hajvalia, formacionet zyrtare

Feronikeli dhe Hajvalia e hapin xhiron 27 të Vala Superligës. Sfida që luhet në stadiumin “Rexhep Rexhepi” në Drenas ka rëndësi vetëm për vendasit që ende shpresojnë në titull, derisa mysafirët ka kohë që janë përshëndetur me elitën.

Feronikeli – Hajvalia

Formacionet zyrtare:

Feronikeli: Maloku, Doshlaku, Shala, Gërbeshi, Limani, Shabani, Zhdrella, Maliqi, Osmani, Jashanica, Hoxha

Hajvalia: Miftari, Leci, Tabaku, Rashiti, Dulahu, Avdullahu, Vitia, Haliti, Ramadani, Rashiti, Pajaziti.

Lexo tjetër  Ngrica në rrugën që shpije për Skenderaj (Video)