Këtë që e paralajmëron Vetëvendosje në Drenas, është shumë e keqe për PDK-n (FOTO)

Asambleisti i Kuvendit Komunal të Drenasit, Sokol Bylykbashi nga Lëvizja Vetëvendosje sonte ka paralajmëruar se nesër do të mbahet mbledhja konstituive e Kuvendit Komunal të Drenasit, transmeton Drenica Press.

Tutje Bylykbashi ka thënë se “nëse partitë opozitare i përmbahen qëndrimit që e kishin në fushatë ndaj PDK-së, opozita do ta ketë kryesuesin dhe shumicën në Komitetin për Politikë dhe Financa”./DRENICA PRESS/

 

Lexo tjetër  Skenderaj, dëme të konsiderueshme nga breshëri në disa fshatra