Kane te Reali, zgjedh numrin e fanellës

Harry Kane ka vendosu t’i bashkohet Real Madridit këtë verë, shkruan Diario Gol.

Sulmuesi i Tottenhemit është në negociata me madrilenët dhe u ka kërkuar edhe numrin 10 në fanelë për sezonin 2017-18.

Ky numër akualisht i përketë Modricit, dhe kroati po e shqyrton një largim nga Reali./Drenicapress.info/

Lexo tjetër  E dashura e Granitit me Zvicrën, zemra e nënës së djemve e ndarë në mes (Foto)