Kameruni – Kili 0-2 (VIDEO)

Kili ka mposhtur Kamerunin me rezultat 2-0 në kuadër të Kupës së Konfederatave “Rusia 2017”.

Golat për kilenët janë shënuar nga Vidal dhe Vargas në 8 minutat e fundit të takimit.

Ndeshja tjetër në grupin B, luhet nesër në mes të Australisë dhe Gjermanisë prej orës 17:00./Drenicapress/

 

Lexo tjetër  5 lojtarët për të cilët Reali është penduar që i ka shitur