Juventusi triumfon në finale të Kupës së Italisë (VIDEO)

Juventusi ka mposhtur Lazion në finale të Kupës së Italisë.

“Zonja e Vjetër” ka triumfuar me rezultat 2-0.

Golashënues Dani Alvesh dhe Leonardo Bonucci./Drenicapress.info/

Lexo tjetër  Demarkacioni përcillet pas mocionit