Juventusi arrin marrëveshje me një sulmues (FOTO)

Juventusi është në prag të mbylljes së një sezoni fantastik, dhe ka nisur punën për transferimin e futbollistëve të rinjë për sezonin e ri.

Sipas Premium Sport, drejtuesit e Juves kanë arritur marrëevshje me sulmuesin e Sampdorias, Patrik Schik.

Tani i mbetet Juve të bind Sapmdoria që të ul koston e shitjes prej 25 milion euro, duke përfshirë edhe futbollistë në shkëmbim./Drenicapress.info/

Image result for patrik schick

Lexo tjetër  Berisha rikthehet me gola (VIDEO)