Ish- miss Shqipëria e “kall” vallen e Tropojës, ja sa bukur kërcen (VIDEO)

 

Në 4 sezone të “Dance with me” e keni parë vetëm si anëtare të jurisë, por Valbona Selimllari ka një talent të fshehur në kërcim që vetëm këtë sezon është zbuluar.

Disa netë më parë ajo kërceu pak sekonda vallen e Tropojës dhe i la të gjithë të mahnitur, aq sa Alketa Vejsiu i kërkoi ta kërcente prapë kur të vinte finalja dhe Valbona e ka mbajtur premtimin.

Mbrëmë ajo tundi skenën duke kërcyer së bashku me balerinat, vallen e Tropojës e veshur porsi tropojane me kostumin tradicional.

Lexo tjetër  Kadri Veseli prapë te “O sa mirë”, a do të përballet edhe me Adelina Ismailin