Harrojeni Xherdan Shaqirin! Ja muskujt e futbollistit të Feronikelit (Foto)

Xherdan Shaqiri futbollisti i Kombëtarës Zvicërrane njihet për fizikuesin e tij, ku në shumë raste mediat e huaja e kanë shembull për një gjë të tillë.

Por një fizikus të tillë së fundi në disa foto të postuara është parë te futbollisti i Feronikelit, Ahmet Haliti, shkruan futbollikosovar.com.

Haliti ka dy vite që gjindet te Feronikeli, dhe është një nga futbollistët kryesor të skuadrës nga Drenasi.

Lexo tjetër  Sport dhe muzikë në Skenderaj, 200 euro shpërblim për fituesin (Foto)