Gold AG ndërohet me këtë Dekoratë (Foto)

Reperi Gold AG, nesër pritet të lansoj projektin e tij më të ri.

Kënga “Në Dukagjin” pritet të ansohet nesër, ndërsa pikërisht me këtë ditë reperi do të nderohet me dokoratën “Shkëlzen Haradinaj” transmeton “Magazina.al”

Dokoratën do ta ndaj Komuna e Deçanit, ndërsa ceremonia do të mbahet në Gllogjan nesër në ora 13:30.

Me këtë rast reperi ka shkruar në rrjetet sociale se ndiet i nderuar dhe krenar me këtë dekoratë./Magazina.al/

Lexo tjetër  Valbona hap dyert për turistët